Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2010 » Березень » 22 » У матчі Томь - Рубін арбітр показав три червоні та одинадцять жовтих карток
22:15
У матчі Томь - Рубін арбітр показав три червоні та одинадцять жовтих карток
Головний арбітр матчу другого туру Чемпіонату Росії з футболу між томською Том'ю і казанським Рубіном Микола Іванов показав гравцям одинадцять жовтих і три червоні картки.

Також Іванов призначив пенальті у ворота Томі. Матч завершився перемогою Рубіна з рахунком 1:0.

Іванов показав п'ять жовтих карток уже в перші десять хвилин зустрічі. Попередження отримали Кім Нам-Іл та Андрій Іванов з Томі, а також Фатіх Текке, Андрій Горбанець і Алан Касаєв з Рубіна.

На 29-й хвилині захисник Томі Георгій Джіоєв зіграв рукою у своєму штрафному. Іванов призначив пенальті і показав Джіоєву жовту картку. Форвард Рубіна Олександр Бухаров не зміг реалізувати одинадцятиметровий удар - воротар Сергій Парейко відбив пенальті.

До кінця першого тайму Іванов показав ще одну жовту картку - її отримав захисник Рубіна Крістіан Ансальді. На 50-й хвилині попередження отримав гравець Томі Валерій Климов, а на 56-й хвилині відбулося перше видалення - поле покинув Георгій Джіоєв.

На 75-й хвилині другу жовту картку за грубу гру отримав Климов, і після розіграшу штрафного Бухаров забив єдиний гол у матчі.

Потім ще кілька разів арбітр зафіксував порушення правил. На 83-й хвилині з поля був видалений Горбанець, а в кінці матчу в штрафному Рубіна сталася сутичка за участю ряду гравців обох команд. За її підсумками попередження отримали Джорджа Йокич з Томі, а також воротар Рубіна Сергій Рижиков і захисник казанців Олександр Орєхов.

З шістьма очками, набраними у двох турах, Рубін очолив турнірну таблицю Чемпіонату Росії 2010 року.

Переглядів: 1492 | Додав: yarik | Рейтинг: 0.0/0